EBS tõi Üliõpilaste Suvemängude 20. juubeliaastal koju 8 poodiumikohta

Pilt
28. – 30. juunil toimusid 20. Üliõpilaste Suvemängud Käärikul, kus osales ligi 1500 üliõpilast. Üliõpilaste Suvemängud on suvine kolmepäevane sportlik-meelelahutuslik üritus, kuhu on oodatud kõik kõrgkoolide tudengid, sportliku hingega vilistlased ning õppejõud.

Seekordsed Üliõpilaste Suvemängud olid EBSi jaoks märgilised – võistlema oli tulnud rekordarv tudengeid ning õppejõude. EBSi välis- ja korporatiivsuhete osakonna juhataja ning rektori nõunik Sirli Kalep sõnas positiivselt: “Hea meel oli näha, kuidas koolipere üksteist erinevatel aladel toetas, kui võistlesid õppejõud või kantsler, elasid tudengid kaasa ja ergutasid, näiteks autolükkamisel suisa jooksid kõrval ja jagasid näpunäiteid, kuidas kiiremini ja kaugemale, ning kui võistlesid tudengid, siis olid vilistlased, õppejõud ja personal ergutushüüetega kaasa elamas tudengitele. Silmades oleva sära järgi tundus, et nii mõnelegi õppejõule meenus oma tudengiaeg ning noorte energia nakatas kogu koolipere. “

Lisaks ülejäänud kõrgetele poodiumikohtadele võitis EBSi jalgpalli võistkond sel aastal esimese koha. See võit tähendab, et nüüd on EBSi käes korraga kõikide Ylispordi ürituste – Ylipall, Talimängud ning Suvemängud jalgpalli meistritiitel! Palju õnne kogu tiimile, koosseisus: Oskar Haak, Marie Heleen Lisette Kikkas, Martin Mee, Michael Sander, Randy Padar, Cathy Vivien Vahi, Andre Hõrak, Karl Johan Reitalu, Hardi Link ja Daniel Sei. 

 

EBSi Üliõpilasesinduse president Randy Padar rõõmustas nii võitude kui ka üldise meelsuse üle: “Mul oli väga hea meel näha niivõrd palju ebsikaid üliõpilaste suvemängudel. Hea meel on ka selle üle, et sporditiim panustas meeletult aega kogu ürituse planeerimisele ning tulemus ei jäänud, ma usun, kellelgi märkamata! Tegime rekordaasta! Aga mis mulle kõige rohkem rõõmu valmistas, oli ebsikate ühtsustunne. Ma olen korduvalt rõhutanud, et meie kooli kõige suuremaks väärtuseks pean meie inimesi. Sain väga palju tagasisidet ja ilusaid sõnu, just teiste koolide esindajatelt. Palju küsiti meilt, kuidas saada ühtseks perekonnaks ning millised on teie suurimad väärtused. EBS on endiselt silmapaistev kool ning jätkab seda trendi kõrgelt. Meie, üliõpilasesindusena, jätkame oma tööd ning vallutame juba uusi tippe.”

 

Ülevaade EBSi koondise teistest võitudest:
Rektorite mitmevõistlus – 2.-3. koht (Mart Habakuk)
Rammumehe võistlus – 2. koht (Karl Madissoon)
Hommikutriatlon – 2. koht (Daniel Sei)
Seinamäe 100 – 2. ja 3. koht (2. Peeter Luik, 3. Daniel Sei)
Kiiking – 3. koht (Peeter Luik)
Kastipanemine – 1. - 2. koht (Kaisa Pilnik ja Cathy Vivien Vahi)

 

Veelkord palju õnne kõigile võitjatele! 

 

Allikas: Ylisport

Foto autor: @whykats