Lojaalne, galantne, vankumatu ja uhke – selline on buldog „King of Business“

Buldog King of Business
Inglise buldog on tugev, keskmist kasvu lühikarvaline koer, kelle nägu ja kogu keha rõhutab otsustavust, võimsust ja tarmukust. Inglise buldog on vaatamata oma aukartust äratavale välimusele väga mõnus perekoer. Ta armastab oma pererahvast siira andumusega ja on jäägitult truu. EBSi pere on väike, meie tudengkond ja üle 5000 vilistlase üle maailma, hoiab alati kokku. Haugub harva, kuid mitte iialgi niisama.

Buldogi peas olev kroon sümboliseerib autoriteetsust, krooni peetakse valitseja peakatteks. 

 

Aastatel 1991 – 2017 andis EBSi nõukoda välja Aasta Ärijuhi tiitlit. Aasta Ärijuhi rändauhinna, pronksbuldogi, sai juht, kes on üles ehitanud tugeva ja elujõulise firma või firmade grupi, mille majandustegevus on olnud silmapaistev üle kahe aasta. EBSi Aasta Ärijuhi tiitliga on pärjatud nt Hannes Tamjärv, Meelis Virkebau, Allan Martinson, Indrek Neivelt, Anne Samlik ja paljud teised silmapaistvad ettevõtjad.  

 

King of Business tervitab kõiki üliõpilasi ja sõpru õppeaasta alguses, esindab tudengitega koos EBSi ning luusib aeg ajalt ringi ka koolipeal. EBSiga liituvad noored läbivad kiirkorras ka kutsikakooli (puppy school) ning annavad just kutsikavande.  Ta ei puudu üheltki oluliselt sündmuselt. Peetakse heaks tavaks, et King of Businessiga kohtudes katsutakse tema krooni. Nii saad osa edust, mis King of Businessi ja EBSi saatnud on. 

 

King of Business