EBS mälestab head kolleegi Agu Uudeleppa

Agu Uudelepp (30. juuli 1974 – 4. veebruar 2020)
Agu Uudelepp (30. juuli 1974 – 4. veebruar 2020)
4. veebruaril lahkus meie seast raske haiguse tagajärjel Agu Uudelepp. Uudelepp töötas EBSis turunduse- ja kommunikatsiooni õppetoolis ja oli varasemalt magistriõppe nõukogu esimees.

EBS mälestab aastaid kopsuvähiga võidelnud ja 4. veebruaril meie seast 45. aastasena lahkunud Agu Uudeleppa. Pikaaegne ajakirjanik, suhtekorraldaja ja õppejõud Uudelepp andis EBSile väärtusliku panuse magistriõppe nõukogu esimehena (2013-17) ja turunduse- ja kommunikatsiooni õppetooli lektorina (2013-18). Kuni tänaseni oli Uudelepp sama õppetooli vanemlektor. 

 

Kogu EBSi kollektiiv meenutab Uudeleppa kui säravat ja kriitilise mõtlemisega kolleegi ja kõrgelt hinnatud lektorit, kes sai üliõpilastelt tagasisideks tihtipeale lakoonilise iseloomustuse kui ''lihtsalt parim''. Koostööd Uudelepaga meenutab EBSi rektor Arno Almann: ’’Agu oli oma valdkonna ekspert ja mõjus nii tudengitele kui kaastöötajatele alati inspireerivalt. Nii EBS kui kogu Eesti on kaotanud väga väärtusliku inimese, kellelt oli alati palju õppida. Täname südamest Agu panuse eest ülikooli arendusse ja jääme temast puudust tundma,’’ sõnab Almann. 

 

Uudeleppa meenutab turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli juhataja ja Agu sõber Katri Kerem. ''Agu oli heasüdamlik, vaimukas ja erudeeritud inimene. Oli suur au temaga koos töötada ja usun, et kasvasime selle aja jooksul ka headeks sõpradeks. Meie omavaheline tööalane ja igapäevane suhtlus oli tugevalt musta huumoriga vürtsitatud ja tabasin ennast peale Agu lahkumist lugemas tema saadetud vanu kirju ja sõnumeid justkui kirjanduslikke lühivorme. Agu oli alati valmis kaasa mõtlema, arutama, lahendusi otsima. Olen koosveedetud aastate ja jagatud mõtete eest tänulik!,'' sõnab  Katri. 

 

Estonian Business School avaldab kaastunnet Agu Uudelepa perekonnale ja lähedastele.