EBS pälvis Suurbritannias Entrepreneurship Educators konverentsil parima ettekande auhinna

täks
Enterprise Educators UK on väljapaistev, pea 30 aastat tegutsenud, Suurbritannia ülikoole koondav võrgustik, kuhu teiste hulgas kuuluvad ka meie partnerid Lancester University ja Nottingham Trent University.

9 -11. septembril korraldas Enterprise Educators UK 14dat korda International Entrepreneurship Educators konverentsi, kus võrgustikuga liitunud ülikoolid, ettevõtlusõppejõud ja ettevõtlusõpet toetavad praktikud jagasid oma parimaid kogemusi. Selle aasta peateemaks oli “Education on a Global Stage”. EBS osales konverentsil teistkordselt ning sel korral viidi läbi ka töötuba alateema “Social enterprise and innovation“ all. Iga teemabloki esinejate vahel anti välja tunnustus parima ettekande eest. Oma bloki parimaks kuulutati EBSi ja Tartu Ülikooli meeskond, koosseisus Marge Täks (EBS) ja Elina Kallas (Tartu Ülikool). 

    Töötoa pealkiri oli “Process for building innovative horizontals that empower bold solutions”. Täks ja Kallas tutvustasid ärivõimaluste avastamise protsessi (Spot protsess), mis annab praktilisi ja selgeid suuniseid selle kohta, kuidas leida võimalusi, analüüsida ja kaardistada lahendusi innovatsiooniks, mis võimendavad kujunemisjärgus tehnoloogiaid.

     

    Palju õnne kogu EBSi poolt!