EBSi juubeliaastale pani ilusa punkti Habakuk Cup Invitational 2019

Habakuk Cup
21. septembril toimus EBS Habakuk Cup Invitational 2019. Nagu tavaks on saanud, mängiti Madisepäeval, mis sel aastal langes laupäevasele päevale. EBSikate ühine golfiturniir tõi kokku 36 osalejat Tallinnast ja Helsingist.

Estonian Golf & Country Clubis kohtusid omavahel vilistlased ning praegused üliõpilased ja võistlus peeti meeskondlikus punktiarvestuses. 

Turniiri võitjateks krooniti meeskond koosseisus – Jüri Ross, Jonathan Poole, Mathias Selin ja Eero Uustalu, kellel õnnestus sel aastal võtta võit ka EBS Invitational 2019 Soome turniiril. 

 

Lisaks põhivõitlusele toimus Estonian Golf & Country Club’is ka traditsiooniline golfidemo, kuhu olid kutsutud ülikooli eduloosse olulise panuse andnud EBSikad. Demo käigus tutvuti golfimängu ajaloo, etiketi ja reeglitega ning tehti harjutusplatsil mänguga lähemalt tutvust. Põnevale turniirile pani punkti ühine koosviibimine õhtusöögil. 

 

Traditsiooniliselt ei lahkunud võistluselt selgi korral keegi tühjade kätega - täname kõiki võistlejaid panustamast auhindade ja meenetega.
 
Järgmine EBSi golfiturniir EBS Habakuk Cup Invitational 2020 toimub taaskord Madisepäeval, 21. septembril.