EBS võidutses taas Royals Cupil

Jooksutiim
Estonian Business Schooli jooksutiim
Royals Cup on üks suurimaid rahvusvahelisi ülikoolidevahelisi spordivõistlusi. Traditsiooniliselt toimub Royals Cup Maastrichtis, kuid sel aastal panid kõik osalevad ülikoolid välja 20-liikmelise tiimi oma koduriigis, et üheskoos joosta. EBSi tiimi moodustasid tudengid nii bakalaureuse- kui ka magistriõppest. Heategevuslikul eesmärgil korraldatud võistlus toimus 19.-26. aprillil.

Tänavuse võistluse reeglid olid lihtsad – iga tiim pidi nädalaga läbima joostes nii palju kilomeetreid kui võimalik. Võistlusnädala jooksul suutsid EBSi jooksjad läbida suurepärased 2042.26 kilomeetrit. See oli piisav, et kindlustada endale koht poodiumi kõrgeimal astmel. 

 

Lisaks üldarvestuse esimesele kohale tuli EBSi tiimi ka individuaalarvestuse võit, kui magistriõppe üliõpilane Vitali Djomin jooksis nädalaga uskumatud 307.31 kilomeetrit. Djomin sõnas "Meie võit on 100% kogu meeskonna võit! Esimesest päevast oli tunda, et kõik annavad endast maksimumi ja see aitas väga palju. Igal hommikul, kui ma jooksma läksin, teadsin ma, et eelmisel õhtul meie inimesed püüdsid ja andsid endast parima! Kindlasti osaleksin ma sellistel üritustel veel! See oli eriline kogemus! Aitäh kõigile, kes võtsid sellest osa, kes organiseerisid ja olid koos meiega, kasvõi mõtetes!"

 

EBSi võiduka jooksuvõistkonna moodustasid:

Elis-Helen Starkopf, Rain Kivimägi, Davor Tamm, Kristofer Kartau, Tõnis Kaasik, Ruth Simpson, Lauri Tõnise, Erki Ani, Vitali Djomin, Urmo Keskel, Friid Pangsepp, Eero Uustalu, Kerli Ostrov, Mirjam Moisto, Rannar Remmelgas, Elis Vilde, Marcus Neiland, Herti Juhandi, Ragnar Lelle ja Martin Mee.

 

Võistkonna mänedžer: Cathy Vivien Vahi

 

Õnnitleme võitjaid kogu koolipere poolt ning oleme äärmiselt uhked, et meil on niivõrd motiveeritud tudengid!

 

Võistlusel jooksid 280 üliõpilast 14 Euroopa äriülikoolist võidu eesmärgiga läbida koos vähemalt 15 000 km ning see eesmärk ka täitus (15 397.68 km). Osalejate ja sponsorite annetuste toel koguti 11 368 eurot Gavi vaktsiiniliidule, mis seisab selle eest, et vaktsiinid jaotuksid ühtlaselt. 
  

Loe pikemat blogipostitust EBSi tudengilehest siin