EBSi rahvusvahelise arenguprogrammi läbinud tippjuht viib ettevõtte jätkusuutliku eduni

21CL

EBS Executive Education kutsub koostöös teiste mainekate ülikoolide ja rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertidega tippjuhte arenguprogrammi "21 century leader", mis aitab ettevõtetel jõuda eduni jätkusuutlikult, loodusvarasid säästes ning inimeste heaolu tagades.

 

„Edukal 21. sajandi juhil on teadmised ja oskused, et meeskondades parim välja tuua, arendada uuenduslikke ärimudeleid, säästes loodusvarasid ja luues kasumiülest väärtust nii ettevõttele, kui selle sidusgruppidele kui keskkonnale. Selleks oleme loonud arenguprogrammi, teisisõnu tippjuhtide kiirendi, mis viib osalejad viies Euroopa riigis kokku uuendusmeelsete koolitajate ja praktiseerivate tippjuhtidega, keskendes jätkusuutlikule edule, ettevõtluse mõjule ühiskonnas ning ökosüsteemile,“ tutvustas programmi olemust EBS Executive Education programmi- ja õpikogemuse kujundamise juht Siiri Mall Musten. Tutvu programmiga SIIN

 

Musteni sõnul loovad arenguprogrammis osalevad juhid hindamatu väärtusega tulevikuvõrgustikke nii isiklikul tasandil kui ka oma ettevõtte jaoks tööstusharude lõikes ja rahvusvaheliselt.

 

Aastase programmiga tagab programm tippjuhtide valmisoleku tulevikuks, näidates, kuidas väljakutsed toimivad innovatsiooni tõukejõuna, andes teadmisi ajastule kohastest ja vajalikest kontseptsioonidest ning toimivatest lahendustest. Programmi lähenemisviisiks on hübriid- ja segaõpe, mis tähendab isiklikke ja virtuaalseid kohtumisi uuendusmeelsete tegevjuhtidega, ettevõtete külastusi, praktilisi eksperimente äris, ekspertide juhendamist ning sisekaemusi. 

 

„Me tuleme erinevates Euroopa linnades kokku, et uusi juhtimistööriistu praktiseerida, mitte loengutes istumiseks ning võtame korraga programmi vastu ainult 12 osalejat, et kõik saaksid tipptasemel kogemuse. Iga ettevõte võiks täna mõelda sellele, kas nende juht omab tulevikule sobilikke teadmisi ja oskusi ning areneb suunas, mis loob lisaväärtust kõikidele ettevõtte sidusgruppidele,“ sõnas Musten.

 

Ingliskeelne arenguprogramm alustab 2022. aasta septembris ning koosneb kuuest 3-päevasest moodulist:

  • globaalsed megatrendid (EBS Helsingi ülikoolilinnak, Soome),
  • jätkusuutlikud ja ringsed äristrateegiad (Rennes'i ärikool, Prantsusmaa),
  • tehnoloogia ja andmehaldus (Kozminski ülikool, Poola),
  • roheline rahandus (EBS Tallinna ülikoolilinnak, Eesti),
  • juhtimine ja organisatsioon (St. Galleni ülikooli koolituskeskus, St. Gallen, Šveits) ning
  • turundus ja transformatsioon (EBS Tallinna ülikoolilinnak, Eesti).

 

EBS Executive Educationi juhi Jari Kukkoneni sõnul on moodulid kokku pandud eesmärgiga arendada juhte, kellel on sügav eesmärgitunne, eneseteadlikkus, huvirühmadele orienteeritus ja süsteemse mõtlemise võime. „Juhid saavad põhjalikud teadmised, kuidas luua jätkusuutlikkusel ja ringmajandusel põhinevat strateegiat ja ärimudelit ning integreerida tehnoloogia ja digitaliseerimisvõimalused ehk neil on oskus kujundada tulevikku sobiv organisatsioonistruktuur. Ja tulevik ei ole hirmutav, sest see on meie kätes,“ lisas Kukkonen.

 

EBSi partneriteks on mainekad Euroopa ülikoolid ja Euroopa üks juhtivaid energiaettevõtteid Eesti Energia. Kozminski ülikooli peetakse ajalehe Financial Times edetabeli järgi Kesk- ja Ida-Euroopa parimaks ärikooliks ning Rennes School of Business on Prantsusmaa kõige rahvusvahelisem ja kõrgelt hinnatud juhtimiskool. Kõik osalejad on kutsutud Managing Renewable Energy & E-Mobility konverentsile, mille korraldab juhtimis- ja ärimudelite innovatsioonikool St.Galleni ülikool

 

Programmi osalemistasu on 35 000 eurot, millele lisandub käibemaks (20%). Hind sisaldab õppematerjale, kohvipause ja lõunaid koolituspäevadel, programmijärgseid õhtusööke ning kollektiivseid tegevusi. Hind ei sisalda majutust ega transporti. Varajane registreerimine langetab investeeringu 29 500 euroni, millele lisandub käibemaks (20%). Varajase registreerimise hind kehtib 13. juunini 2022.