Habakuk Cup tõi kokku erinevate aastakäikude ebsikaid ning pakkus mängurõõmu

Võitjameeskond koosseisus Peep Aaviksoo, Raivo Velsberg, Allan Epner ja Philip Verzun. (Fotod: Andres Raudjalg)
Võitjameeskond (fotod: Andres Raudjalg)
21. september on Madisepäev. Ebsikate jaoks tähendab see muuhulgas ka ühist golfiturniiri. Sellel aastal reedesele päevale langenud Habakuk Cup Invitational 2018 tõi kokku 38 osalejat nii Tallinnast kui Helsingist ning kelle hulgas oli nii vilistlasi esimestest EBSi lendudest kui ka üliõpilasi.

Mäng toimus juba tuttavatel Estonia Golf ja Country Club radadel ning taaskord peeti võistlust meeskondlikus punktiarvestuses. Turniiri võitis meeskond koosseisus Peep Aaviksoo, Raivo Velsberg, Allan Epner ja Philip Verzun. Võitjameeskond jõudis järeldusele, et karikani jõuti vaid tänu tiimitööle. 

 

Põnevale turniirile pani punkti ühine koosviibimine õhtusöögil, kus lisaks kaasatoodud auhindade loosimisele ja võitjate autasustamisele, tehti teatavaks SA Estonian Business Schooli ja Metro Capitali ühine eesmärk hakata tõstma ebsikatest golfarite hulka. "Hakkame varustama EGCCd kvaliteetsete uute golfipallidega ning kõikidele EBSi üliõpilastele on range pallid alati tasuta," selgitas EBS Executive Education juhataja Peep Aaviksoo.

 

Ühtlasi on plaanis uuest õppeaastast tuua valikusse õppeaine, kus lisaks golfile käsitletakse ka erinevaid mänguplaane, mõtlemist ja psühholoogiat. "Oleme sellise kursuse arendamise faasis ning kursusega käib kaasas ka green card," täpsustab Aaviksoo. Kursuse arendamise ja väljatöötamise juures on EBSi partneriks Estonian Golf and Country Club. 

 

Järgmised EBSi golfiturniirid leiavad aset suvel 2019 Soomes ning 21. septembril 2019 Jõelähtmel.