Järgmised EBS Tallinna programmide online-infotunnid on 5. ja 6. mail

EBS
Soovid jätkata oma õpinguid EBSis kuid kirev programmide loetelu teeb valiku tegemise keeruliseks? EBSi bakalaureuse- ja magistriõppe programmide praktilised infotunnid toovad selguse majja.

EBSi bakalaureuseõppe infotund

Kolmapäeval, 6. mail 2020 kell 17-18.00 tutvustame Sulle EBSi bakalaureusetaseme õppekavasid ja vastame kõigile küsimustele EBSis õppimise ja sisseastumise kohta. Infotund toimub veebipõhise virtuaalõppe platvormi Canvas vahendusel. 

  • Registreeru bakalaureusetaseme õppekavasid tutvustavale infotunnile siinNB! Eelregistreerimine on vajalik, et saaksime Sulle e-kirja teel saata ülekandelingi. Registreerumise tähtaeg on 5. mai. 
     
  • Tutvu EBSi bakalaureusetaseme õppekavadega siin. 

EBSi magistriõppe infotund 

Teisipäeval, 5. mail kell 16-17.00 tutvustame Sulle EBSi magistritaseme õppekavasid ja vastame kõigile küsimustele EBSis õppimise ja sisseastumise kohta. Infotund toimub veebipõhise virtuaalõppe platvormi Canvas vahendusel. 

  • Registreeru magistritaseme õppekavade infotunnile siinNB! Eelregistreerimine on vajalik, et saaksime Sulle e-kirja teel saata ülekandelingi. Registreerumise tähtaeg on 3. Mai. 
     
  • Tutvu EBSi magistritaseme õppekavadega siin