Muutus algab haridusest: alusta magistriõpinguid EBSis!

Jim
Jim Seltenrijch, EBSi magistriõppe juht
Uuenev maailm vajab uue mõttemaailmaga juhtide põlvkonda! EBSi MA programm "Äriinnovatsioon muutuvas majanduses" valmistab ette just neid juhte, kes on valmis lahendama tulevikumaailma väljakutseid. Kuidas arendada juhioskuseid ja jääda ettevõttena püsima, ent tuua samal ajal kasu ka ühiskonnale ja elukeskkonnale? Kas oled nende ülesannete kõrgusel ja valmis muutuste järel sörkimise asemel neid ise ellu viima? Uuri lähemalt, mida EBSi innovaatilisel magistriõppel sulle pakkuda on!

On aeg astuda vastu eesseisvatele väljakutsetele, mis mõjutavad meie tulevikku ja koduplaneeti. Ettevõtete jaoks on suurenenud surve tegeleda ühiskondlike, keskkondlike ja majanduslike probleemidega. Tihti puuduvad neil selleks aga vajalikud vahendid. Tulevikuprobleemide käsile võtmiseks on vaja uue mõttemaailmaga juhtide põlvkonda. EBSi uuenenud MA programmis "Äriinnovatsioon muutuvas majanduses" keskendutakse just nendele teemadele, et valmistada ette juhte, kes oleksid valmis kõikvõimalikeks tulevikus toimuvateks muutusteks.

 

Business Innovation in the New Economy programmis õpetatakse, kuidas jääda ettevõttena püsima ning tuua samal ajal ka kasu ühiskonnale ja elukeskkonnale. See on põhjus, miks me õpetame selles magistriprogrammis oskusi ja teadmisi, mis aitavad ettevõtetel kasvada, kuid keskendume ka juhioskuste arendamisele, et saaksid toimuda tegelikud muutused. Meie uuendatud õppesuunad Leveraging Green Economy Innovation ja Leading Digitalisation and Navigating the Start-up Economy võimaldavad omandada nende väljakutsete valguses eksperditeadmisi ja viia läbi ettevõtetes vajalik üleminek.

 

Kas oled nende ülesannete kõrgusel ja valmis muutuste järgimise asemel neid ise ellu viima? Rohemajanduse suunal valmistame õppijaid lisaks juhioskuste arendamisele ette ka kliimamuutuse, elustiku mitmekesisuse, jätkusuutlikuse jt seotud teemadega tegelemiseks. Teisisõnu: kuidas aidata ettevõtetel meie koduplaneedile kasu tuua? Digitaliseerimise ja idufirmade majanduse suunal tegeldakse mitte ainult protsesside tegeliku automatiseerimise ja digitaliseerimisega, vaid ka ettevõtete inimliku poolega, kes need jõupingutused läbi teeb. Meilt leiab vastused küsimustele, kuidas tasakaalustada digitaliseerimise majanduslikku ja sotsiaalset mõju ning mida saavad traditsioonilised ettevõtted idufirmadelt õppida.

 

Magistrikraad aitab kaasa karjääripüüdluste täitmisele ja annab võimaluse teiste hulgast silma paista. Aina suurema konkurentsiga ja kiirelt muutuval tööturul annavad eksperditeadmised oma erialal suure eelise. Kui bakalaureuseharidus annab laiapõhjalise ettevalmistuse, siis magistriastmes saab spetsialiseeruda ning omandada sügavamaid teadmisi ja spetsiifilisemaid oskusi. Ära lükka magistrihariduse omandamist edasi, sest nii ei pruugigi seda kunagi juhtuda! Nüüd on käes hetk, mil võimalusest kinni haarata ja oma karjääris järgmine samm astuda.

 

Rohkem informatsiooni EBSi MA programmi kohta siin.