Õppeaasta algas võimsa avapauguga!

introweek
Eelmisel nädalal EBSi uustulnukate tervituseks korraldatud Introweek lükkas uuele õppeaastale hoo sisse. „See oli väga äge nädal, täis põnevaid üritusi,“ ütlesid osalejad. 

Introweek algas Roosta Boot Camp’iga, kus magistrandid nautisid coaching’ut ja võrgustike loomist varajaste hommikutundideni. Üritus jätkus ettevõtmistega välistudengitele, mis andis neile kõige esmasemat teavet Eestisse elama asumise kohta ning lõppes maalilise Tallinna vanalinna avastamisega.

 

Järgmised kaks päeva olid harivad, täis sisukaid ja motiveerivaid seminare, millele järgnesid infotunnid. Tudengitel oli võimalus omandada investeerimisoskusi ja tutvust teha ettevõtliku elustiiliga, millest rääkis EBSi vilistlane ning Landexi ja Finbay kaasasutaja Randy Padari. Päev jätkus loenguga turundusest, mis paljastas lähituleviku turundustrendid: tehnoloogia, kliendipsühholoogia ja -käitumine. Lisaks tegid õpilased teadveloleku harjutusi ja tõid välja, kuidas end vaimselt vormis hoida.

 

Aega jäi ka laevasõiduks unustamatu päikeseloojangu, värske meretuule ja mõnusa seltskonnaga. Inspireerivateks näitusteks, seikluslikuks minigolfiks, lasermängudeks ja muudeks kaasahaaravateks üritusteks, mis andsid hoogu positiivsele suhtumisele, loovale mõtlemisele, probleemide lahendamisele ja elurõõmule.

 

Introweek kulmineerus traditsioonilise EBStivaliga. Tänavu sai alguse ka täiesti uus traditsioon – EBS Talks – konverents, mis koosnes meie vilistlaste inspireerivatest sõnavõttudest ja sellele järgnevast paneelarutelust. 

 

Oli suur rõõm EBSi suurepärased vilistlased taas kokku koguda ning kogeda nende ellusuhtumist, mis koos EBSis omandatud oskuste ja teadmistega on aidanud neil elus hämmastavaid võimalusi leida ja suuri asju saavutada. 

 

Liisa-Maria Lillepea – Tuule turundusjuht ja Basaari kaasasutaja jagas oma nägemust  jätkusuutlikkusest ning sellest, kuidas säästev elustiil parandab meie elukvaliteeti, kaitseb ökosüsteemi ning säilitab loodusvarasid tulevastele põlvedele. 

 

Teine silmapaistev esineja oli Kaspar Tiri – Forbes 30 Under 30 nominent, Ready Player Me kaasasutaja. Kaspari kõne põhisõnum oli: "Uju edasi, uju alati edasi " ja ära anna kunagi alla, isegi kui sulle ikka ja jälle ära öeldakse.  

 

Kolmas EBSi vilistlane Martin Rauam, üritusturundusagentuuri Jolos partner ning Turundajate Liidu (TULI) juhatuse liige, jagas oma kogemusi täisspektriga loovagentuuri käivitamisest ning sellest, kuidas tänapäeva kiiresti arenevas ja pidevalt muutuvas maailmas silma paista ja edu saavutada.

 

Paneeldiskussioonis jagasid oma mõtteid tõeliste väärtuste kohta EBSi kantsler Mart Habakuk, Blondcasti juht Katri Teller ning endine InBanki juhatuse esimees ja Paywerki looja Jan Andresoo.
Õhtu jätkus Lexsoul Dancemachine'i ja DJ-de bassirütmide saatel.  

 

„Loodame, et Introweek pakkus palju inspiratsiooni ja andis hoogu, et alustada uut seiklust meie ülikoolilinnakutes,“ ütles Introweeki ja EBStivali peakorraldaja Liisa Maide. Ta lisas, et iga aastaga kasvab üritus ühe suuremaks ja muutub paremaks. „On rõõm näha, et EBStivalile tuli nii palju inimesi meie vilistlaste kogukonnast.“ 

 

Maide lisab, et EBStivalist on saanud iga-aastane üritus, mis on nagu suguvõsa kokkutulek. „Inimesed tulevad kokku ja naudivad üksteise seltskonda. Tahaksin ka väga tänada oma meeskonda – ilma teieta poleks olnud võimalik sellist üritust korraldada! See poleks olnud võimalik ka ilma kõigi meie sponsoriteta. On suur rõõm, et saime kõigi oma partneritega koostööd teha!“