Õppekorraldus kevadsemestril

Covid-19 est
Head üliõpilased! Tervitame teid rõõmuga alanud kevadsemestri puhul ja loodame, et teil oli tore puhkus ning olete nüüd indu täis õpingutega jätkama! Seoses jätkuva Covid-19 pandeemiaga on EBSi juhtkond otsustanud õpingute korralduses teha mõned lühiajalised muudatused, et tagada kõigi turvalisus ja vältida viiruse võimalikku levikut meie ülikoolilinnakutes.

Bakalaureuseõpe
Bakalaureuseõpingud toimuvad kuni veebruari lõpuni online-vormis. Loodetavasti saame klassiruumidesse ning hübriidõppe juurde naasta juba märtsis. Õppehooned jäävad kõikidele tudengitele endiselt avatuks, et soovi korral siin õppida. Samuti jääb konsultatsioonideks avatuks õppeosakond.
 
Magistriõpe
Magistriõpingud jätkuvad EBS Helsingis online-vormis veebruari lõpuni. EBS Tallinnas jätkame alates 25. jaanuarist hübriidõppega juhul kui valitsus ei otsusta teisiti. Klassiruumides on endiselt väga oluline kinni pidada kõikidest ohutusreeglitest (piisav distants, ventilatsioon, näomaskid).

 

Meeldetuletus:
Hübriidõppes on õppejõud keskendunud klassiruumis viibivatele üliõpilastele. Täiendavalt on võimalik loengus osaleda virtuaalselt, kuid seda vaid juhul, kui klassiruumis viibimine ei ole võimalik isolatsiooninõude või terviseprobleemide tõttu.
  
Kui teil on küsimusi õppetöö ümberkorraldamise osas, siis pöörduge palun Monika Siiraki (monika.siiraki@ebs.ee) poole.
 
Selleks et hoida kõigi tervist, tuletame meelde:

  • Jälgi oma tervist ehk võimalikke haigussümptomeid.
  • Hoia distantsi nii EBSis sees kui väljaspool, sealjuures väldi kogunemisi lõunapauside ajal ning võimalusel asenda koosolekud virtuaalsete kohtumistega.
  • Kanna maski EBSi üldaladel ja mujal avalikes kohtades.
  • Hinda kriitiliselt vajadust osaleda füüsilistel kohtumistel ja sündmustel väljaspool EBSi maja.
  • Jää kohe eneseisolatsiooni, kui oled kokku puutunud Covid-19 positiivse inimesega.
  • Lae alla HOIA (Eestis) või Koronavilkku (Soome) äpp.

Hoiame teid jooksvalt valitsuse otsustega kursis ning tegutseme vastavalt.
   
Aitäh mõistva suhtumise eest ja püsime terved! Edukat uut semestrit!
    
Estonian Business School