Vastuvõtt 2020/2021 õppeaastaks Tallinnasse ja Helsingi filiaali on alanud!

EBSi vastuvõtt on alanud
EBSi tudengid
Esita avaldus bakalaureuse- ja magistriõppesse! Vastuvõtt 2020/2021 õppeaastaks Tallinnasse ja Helsingi filiaali on alanud!

Vastuvõetud üliõpilased saavad õpingutega soovi korral alustada nii kevad- kui ka sügissemestril. Talvised vastuvõtuvestlused toimuvad 8. jaanuaril Tallinnas ning 13. jaanuaril Helsingis.

 

„Ühelt poolt konkureerime heas mõttes järjest enam tipptasemel äriülikoolidega terves maailmas, teiselt poolt on traditsiooniliste ülikoolide roll suures muutumises. Oleme veendunud, et paindlikkus on edu võti – püüame pakkuda üliõpilastele võimalust alustada õpingutega just neile sobival ajal ja sobiva koormusega ehk üliõpilane saab ise valida, kas hakkab kohe täiskoormusega õppima või teeb hoopis mõned üksikud valikained, et sügisel oleks lihtsam jätkata,“ ütles EBSi akadeemiline prorektor Maarja Murumägi.

 

Kandideerimiseks esita avaldus SAISis või Soome filiaali kandideerides DreamApply’s., Kandideerimise ühe osana tuleb sisseastujal osaleda ka sisseastumisvestlusel, kus hinnatakse kandidaadi motivatsiooni, ambitsiooni ja arutlusoskus. Vestlus on ka suurepärane võimalus kohtuda EBSi tunnustatud õppejõudega, vilistlaste ning tudengitega.

 

Vaata lisa: ebs.ee/vastuvott