Algis Perens

Algis Perens EBS veeb

Algis Perens

Projektijuhtimise meistriklassi & PRINCE2® sertifitseeritud koolitaja
Enda lühitutvustus

Linkedin

 

Algis Perens on projektijuhtimise alaste koolitus- ja konsultatsiooniprojektide läbiviimisega tegelenud juba üle kakskümne aasta.

 

Algis Perens on EBS Executive Education sertifitseeritud PRINCE2® koolitaja, Projektijuhtimise meistriklassi koolitaja ja on õpetanud projektijuhtimist ka EBSi üliõpilastele.

1998. aastast õpetab Algis Tallinna Tehnikaülikoolis rahvusvahelist turundust ja projektijuhtimist.

 

Ta on viinud edukalt läbi erinevaid projektijuhtimise koolitusi Eesti väike-ja keskmise suurusega ettevõtetele ja olnud koolitajaks projektijuhtimisega seotud avatud koolitusprogrammides.

 

Algis Perens on lõpetanud 1983. aastal Tallinna Pedagoogilise Instituudi matemaatika ja füüsika erialal. Majandusalase hariduse omandas Šveitsi Sihtasutuse TRANSFER ja St. Galleni Ülikooli koolitusalase koostööprojekti käigus. Magistrikraadi kaitses 1997. aastal. 

 

Ta on kirjastuse KÜLIM poolt välja antud raamatute "Teenuste marketing" ja "Projekti juhtimine" autor ning Äripäeva Kirjastuse väljaantava "Projektijuhtimise käsiraamatu" põhiautor ja vastutav toimetaja. 

 

Aastast 2005 on Algis Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni juhatuse liige, kelle vastutusvaldkonnaks on konsultantidele kutse andmisega seotud teemad.