Irene Metsis

Irene Metsis

Irene Metsis

Personalijuhtimise arenguprogrammi juhtivõppejõud, EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Irene Metsis, FendaF OÜ, juhatuse liige ja koolitaja, konsultant.

Linkedin

 

Irene Metsis jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi järgmistes EBS Executive Education arenguprogrammides:

Irene Metsis omab personalijuhtimise valdkonna kogemust 25 aastat olles töötanud personalijuhina Eesti Energias, Majandusministeeriumis, Elionis ja Skanskas. Aastatel 2013-2019 töötas Irene rahvusvahelises turvalahendusi pakkuvas ettevõttes G4S Eesti personalidirektorina. 

 

Irene on lõpetanud EBS-is rahvusvahelise ärijuhtimise eriala, läbinud mitmeid juhtimise- ja nõustamisalaseid treeninguid Irene omab praktilist juhtimiskogemust  meeskonna ja ärivaldkonna juhtimisel. On õppinud psühholoogiat ja kevadel 2020 lõpetas ta EBS Executive MBA  programmi. Irene on teinud koostööd ettevõtete nõustamisel ning tegutseb koolitaja ja konsultandina.

 

Peale põhitöö on Irene ka Abi-ja Teraapiakoerte Ühingu liige.

 

KUULAMISSOOVITUS: Miks nüüd on tavaline Pärnu ja Tartu inimestel kandideerida Tallinnas asuvatele töökohtadele ilma vajaduseta kolida , mis on see number 1 asi, mida tasub juhtidel uute töötajate sisseelamisel just praegu silmas pidada ning miks tasub pause enda tööpäeva sisse planeerida - need on vaid murdosa teemadest, millest räägiti  Irene Metsise ning EBSi talendijuhi Gretel Alveriga EBSi Podcastis Satelliit. Kuula Youtubest, Spotifyst või Apple Podcastist

 

Avaliku sektori töökogemus - Eesti Energia, Majandusministeerium