Irene Metsis

Irene Metsis

Irene Metsis

Personalijuhtimise arenguprogrammi juhtivõppejõud, EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Irene Metsis, FendaF OÜ, juhatuse liige ja koolitaja, konsultant.

Linkedin

 

Irene Metsis jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi järgmistes EBS Executive Education arenguprogrammides:

Irene Metsis omab pikaajalist kogemust meeskondade juhina ja personalijuhina erinevates sektorites. Tema kogemustepagas on tulnud läbi koostöö 800+ juhiga 8 organisatsioonis ligi 30 aasta jooksul, millele lisandub sama palju teiste organisatsioonide kogemusi läbi koolitamiste ja nõustamiste. 

Tema tööandjateks on olnud Eesti Energia, Majandusministeerium, Elion (Telia), Skanska, G4S, Ragn-Sells ning AS Tallinna Linnatransport (TLT).
Irene on ise ettevõtja ja lemmiklooma toidu brändi FendaF kaasasutaja ning üks ettevõtte visuaalse identiteedi loojatest.
Ta on lõpetanud EBS-is rahvusvahelise ärijuhtimise, läbinud mitmeid juhtimise- ja nõustamisalaseid treeninguid, õppinud psühholoogiat Tallinna Ülikoolis ning lõpetanud 2020. aastal  EBS Executive MBA programmi. 

 

KUULAMISSOOVITUS: Miks nüüd on tavaline Pärnu ja Tartu inimestel kandideerida Tallinnas asuvatele töökohtadele ilma vajaduseta kolida , mis on see number 1 asi, mida tasub juhtidel uute töötajate sisseelamisel just praegu silmas pidada ning miks tasub pause enda tööpäeva sisse planeerida - need on vaid murdosa teemadest, millest räägiti  Irene Metsise ning EBSi talendijuhi Gretel Alveriga EBSi Podcastis Satelliit. Kuula Youtubest, Spotifyst või Apple Podcastist

 

Avaliku sektori töökogemus - Eesti Energia, Majandusministeerium