Kaarel Mikkin

Kaarel Mikkin

Kaarel Mikkin

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Kaarel Mikkin jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi järgmistes arenguprogrammides:

 

Lühitutvustus

Linkedin

 

Kaarel Mikkin on Brand Manual, partner, brändistrateeg ja teenusedisainer.

 

Kaarel Mikkin on teenusedisaini ja brändingu agentuuri Brand Manual üks asutajatest. 2009. aastal käivitatud ettevõtte kliendid tegutsevad erinevatel turgudel üle maailma, Eestis alustanud ettevõttel on tänaseks haruüksused Rootsis ja Hollandis.

 

Kaarel on teenusedisaini ja brändistrateegia projektide ja koolitustega tegelenud üle 10 aasta, neist viimased 4 olnud ka aktiivne mentor nii alustavatele kui ka pikalt tegutsenud ettevõtetele ja organisatsioonidele. Tema pikaajaline kogemus turunduses ning teenuste ja toodete arenduses on andnud talle võimaluse töötada Eesti suurimate jae, tootmise ja teenusettevõtetega, aga ka mitmete avalike organisatsioonidega. Seetõttu oskab ta teooria hästi siduda praktiliste teadmiste ja näidetega igapäevaelust.

 

Kaarli igapäevatööks on kasutaja vaatenurga rakendamine oma klientide tegevusele - seeläbi sünnivad paremad tooted, teenused, kontseptsioonid.

 

Samavõrd oluline on ka vaade sissepoole, mistõttu suure osa igapäevatööst moodustab ettevõtete ja organisatsioonide koolitamine, inimeste kaasamine, uute meetodite tutvustamine ja juurutamine ning erinevate sisekommunikatsiooni lahenduste käivitamine tööandja kuvandi ehitamiseks seestpoolt väljapoole.

 

Kaarlit võib sagedasti näha esinemas konverentsidel ja koolitustel, samuti on ta aktiivne osaline erinevates mentorprogrammides ning omab „Academy of Executive Coaching AoEC“ coaching’u sertifikaati. Kaarel on rahvusvahelise Service Design Network’i liige, tal on Tartu Ülikooli magistrikraad politoloogias ning ta on turunduse, kommunikatsiooni, brändingu ja teenusedisaini valdkonnas tegutsenud juba 1999. aastast.