Olesija Saue

Olesja Saue

Olesija Saue

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Olesija Saue, Goal Marketing OÜ, strateeg, koolitaja, Executive Coach

Linkedin

 

Olesija Saue jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi järgmistes EBS Executive Education arenguprogrammides:

 

Olesija Saue  on Goal Marketing OÜ (www.goal.ee) strateeg,  koolitaja, AoEC poolt akrediteeritud Executive Coach ning esimese eestikeelse persoonibrändingu raamatu Bränd Nimega Sina (www.brandnimegasina.ee) üks autoritest.
Ta on omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi EBSis.

  • Olesija on alustanud oma karjääri rahvusvahelises metallitehases personalijuhina, töötanud müügijuhina ja poole aastaga edutati tegevjuhiks. 
  • Olesija on loonud nullist oma metallivahendusfirma. 
  • Ta on käivitanud e-poe, mis ühendas 50+ partnerit, müüs üle 5000 kliendile ja aastal 2010 võitnud edukaima sotsiaalmeedia turunduja tiitli.
  • Ta on ka juhtinud rahvusvahelist ajakirja Forbes Eestis, korraldanud konverentse ja käivitanud mitmeid edukaid sisuturunduslike projekte. 
  • Olesija on aidanud erinevatel rahvusvahelistel ettevõtetel leida kliente ja koostööpartnereid välisturgudel. 
  • Viimase viie aasta jooksul on ta konsulteerinud ja koolitanud väga palju erinevaid Eesti ja rahvusvahelisi ettevõtteid, tegelenud tegevjuhtide persoonibrändinguga ning aidanud mitmesajal ettevõttel sotsiaalmeedia abil oma eesmärke saavutada. 

Olesija eriliseks kireks on sotsiaalne müük ehk sotsiaalmeedia võimaluste integreerimine müügiprotsessidesse. Ta usub, et äri toimub inimeste, mitte ettevõtete vahel ja keskendub oma töös väga palju tegevjuhtide, omanike ja töötajate aktiivsele ja teadlikule rollile sotsiaalmeedia turunduses. Brändide personaliseerimine ehk inimlikumaks muutmine ja persoonide brändimine

ehk inimeste eristumise ja väärtuspakkumise atraktiivne pakendamine on ühe medali kaks poolt, mis teda turunduse ja sotsiaalmeedia juures kõige enim paeluvad.