Urmas Kaarlep

Urmas Kaarlep

Urmas Kaarlep

lektor
+372 665 1344
Lisainfo

Urmas Kaarlep on alates 2016. aastast EBSi majandusteooria ja rahanduse õppetooli lektor. Kaarlepa teadustegevuse põhisuunad ja kompetentsivaldkonnad on maksustamine, perevara haldamine üle põlvkondade, juhtimisarvestus, juhtimise ökonoomika, väärtuste hindamine ja coaching. Kaarlep omandas 1992. aastal EBSis ärijuhtimise magistrikraadi ja lõpetas 1968. aastal majandusinseneri alal Tallinna Tehnikaülikooli (cum laude). Kaarlep on tegutsenud auditi komitee esimehe ja nõukogu liikmena ASis Tallinna Sadam; nõukogu ja auditikomitee liikmena Nasdaq CSD SE Lätis, Prike ASi nõukogu liikmena, Versobank ASis nõukogu ja auditikomitee liikmena, PwC Ukraine auditi osakonna juhatajana ja PwC Estonia juhtivpartnerina. 

 

Kaarlep on diplomeeritud Executive Coach (ACC) ICF liige ja ICF Estonia asutajaliige ja juhatuse liige ja läbinud AoEC's Practitioner Diploma in Executive Coaching programmi. Urmas lööb kaasa ka EBS Executive Coaching Centre töös.

 

Ennast tutvustab Urmas nii: "Minu missioon on kaasa aidata, et meil on rohkem töötajaid, kes töötavad kire ja energiaga (2017 uuringu alusel on Eestis neid ainult 20%). Kujutleme ette, et meil on 2 korda rohkem kire ja energiaga tegutsevaid töötajaid. Kui erinev on siis meie töökultuur ja ka meie isiklikud suhted, kui me oleme paremini tasakaalus ja tunneme elust rohkem rõõmu."

 

Urmas Kaarlep: "Oletame, et te harrastate golfi või tennist ja te tunnete, et teie mängutase vajab täiustamist. Kas mõtleme, et peame ise tugev olema ja kõike ise teadma? Kas mõtleme, et kui käime kuulamas golfigurusid ja loeme palju golfi käsitlevaid raamatuid, siis sellest aitab? Enamus meist siiski otsustab pöörduda treeneri poole, kes vaatab üle meie mängu ja kellega koos töötame välja harjutused mängutaseme parandamiseks. Mis on põhjuseks, et arvatakse, et juhtimisoskus on kuidagi eriline oskus, mille arendamiseks treenerit ei ole vaja?" Loe pikemalt Urmase mõtteid juhtimis-coach' ingu kohta Delfi Ärilehest.

​​​​​​

 

Linkedin

ETIS