EBS Helsingi 10

EBS Helsingi tähistab 10. sünnipäeva!

2011. aastal avas EBS filiaali Helsingis, et pakkuda Soome üliõpilastele võimalust õppida rahvusvahelist ärijuhtimist EBSi õppekava alusel oma kodumaal. Õpingud toimuvad inglise keeles, spetsialiseerudes rahandusele ja majandusarvestusele ning turundusele ja kommunikatsioonile. Pärast edukalt käivitatud bakalaureuseõppe programmi avas EBS 2015. aastal Helsingis ka magistriõppe programmi.
 
EBSi jaoks on väga oluline arendada naaberriikide omavahelist koostööd. EBSi rektori professor Meelis Kitsingu sõnul on viimase kolmekümne aasta jooksul Eesti ja Soome majandus üha enam integreerunud väga erinevatel tasanditel. See ei puuduta ainult suuri  ja keskmise suurusega ettevõtteid, vaid ka väikeseid firmasid ja ettevõtjaid ning töötajaid väga erinevates valdkondades. „Eesti ja Soome vaheliste võrgustike tihenemisega ja laienemisega tööturul peab kaasas käima ka juhtimis- ja majandusharidus. Selles kontekstis on loomulik, et EBS Eesti juhtiva majandusülikoolina tulevikus laiendab enda tegevust Helsingis. EBS aitab sellega kaasa, et Tallinn ja Helsingi muutuksid üha ühtsemaks ettevõtlusruumiks,“ ütleb Kitsing.
   
1988. aastal asutatud Estonian Business School (EBS) on vanim äriharidust pakkuv ülikool Baltimaades. Enam kui 1400 tudengiga EBSi eesmärk on anda ettevõtlikele inimestele akadeemilisi teadmisi bakalaureuse-, magistri- ning doktoriõppe tasemel ning edendada praktilisi oskusi teadmiste edukaks rakendamiseks. EBSi missioon on inspireerida ja toetada kogukonna liikmeid selliselt, et nad saavutaksid väärtuste koosloomisel oma täieliku potentsiaali.
   

Tähtsündmused
10.

TEDxEBSHelsinki

16.

10. aastapäeva pidustused Helsingis

23.

EBS Helsingi aastapäevaball

Artiklid ja intervjuud:
EBSi Helsingi filiaal tähistab sel aastal 10. aastapäeva

EBS Helsingi vilistlane Paula Kuusipalo-Määttä: „EBS muutis minu elu ja mõtteviisi“
EBS Helsingi eestvedamisel toimub 10. juunil Helsingis TEDx-i konverents “Tuleviku sünergiad”  
EBS Helsingi vilistlane Heikki Ojala: „Ilma EBSita ei oleks ma seal, kus praegu olen“
      
EBS Tallinna ja Helsingi kampuseid on alati sidunud ühised sündmused, et kogukonda omavahel liita ja tekitada ühine hingamine. Nii toimuvad koos nii ava- kui lõpuaktused, samuti õppeaasta avanädal ning palju muud. 
 
EBS Helsingi 10. aastapäeva sündmused:

  • 10. juuni: TEDxEBSHelsinki
  • 9-15. august: Young Entrepreneurs programm Helsingis
  • 16. august: 10. aastapäeva pidustused Helsingis ja Urban Synergy Campus'e avamine, sealhulgas EBSi suveülikooli päev Helsingis, mille raames peab teiste seas loengu Nobeli preemia laureaat Bengt Holmström.
  • 23. oktoober: EBS Helsingi aastapäevaball
  • 12. november: Rectors’ Summit ehk Soome ja Eesti ülikoolide rektorite kohtumine
       

Korraldajad jätavad endale õiguse teha muudatusi sündmuste plaanis.

Liisa

Liisa Maide

EBS Helsingi 10 projektijuht
liisa.maide@ebs.ee
+372 6651355