EBSi poolt korraldatud EGOS konverents pälvis Aasta Konverentsitegu 2018 tiitli

EGOS
MTÜ Eesti Konverentsibüroo ja Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu tunnustasid kolmapäeval eelmisel aastal Tallinnas toimunud suurte rahvusvaheliste konverentside korraldajaid ning andsid üle tunnistused 10 uuele konverentsisaadikule. Aasta Konverentsiteo tiitli pälvis ligi 2 000 osalejaga Euroopa organisatsiooniuurijate ühenduse EGOS kollokvium.

Innovatiivseimate konverentsidena tunnustati TalTech Visioonikonverentsi ning Mindvalley U suursündmust. Tallinna linna eriauhind omistati Rahvusvaheline Maratonide ja Pikamaajooksude Liidu (AIMS) 22. Maailmakongressile.  

 

Aasta Konverentsitegu 2018 auhinna konkursile esitati ühtekokku 15 kandidaati, kelle seast valiti võitjad Eesti konverentsiturismi katusorganisatstiooni MTÜ Eesti Konverentsibüroo liikmete seas läbi viidud hääletusel. Kõigi kandidaatide puhul oli tegu mitmepäevaste rahvusvaheliste konverentsidega, millel osales enam kui 300 delegaati.

 

Konverentside Eestis toimumine oli märkimisväärne sündmus ning nende korraldamine tõi olulist erialast kasu nende läbiviijatele, Eesti konverentsiturismi teenusepakkujatele kui ka riigile laiemalt.

 

“Estonian Business School’i poolt korraldatud EGOS kollokvium on läbi aegade suurima osalejate arvuga Eestis toimunud teaduskonverents. Konverentsi Eestisse toomisega nähti mitu aastat vaeva ja arvestades, et paljud sarnase osalejate arvuga ja väiksemadki konverentsid jäävad Eestisse ruumipuudusel tulemata, on EGOSe kollokviumi Tallinnas toimumine meie konverentsimaastikul erakordne sündmus,” ütles Eesti Konverentsibüroo tegevjuht Kadri Karu. Karu sõnul tuleb tunnustada kõiki julgeid korraldajaid kes suurüritusi Eestisse toovad ning leiavad leidlikud lahendused ruumide kasutamisel.

 

EBSi korraldusmeeskonda kuulusid Maarja Murumägi, Kätlin Pulk, Mari-Liis Põld, Annika Kaabel.