Kasvuettevõtjate mentorprogramm ootab osalejaid sügisel algavasse programmi

EAS
Oled kasvupotentsiaaliga ettevõtte juht ja oled seadnud ettevõttele ambitsioonikad eesmärgid? Planeerid tootearendust ja eksporti? Otsid kogenud mentori abi oma eesmärkide saavutamisel? Oled pikaajalise ettevõtluskogemusega ettevõtja? Omad juhtimis- ja ekspordikogemust ja tahaksid seda teistega jagada?

Kui vastasid jaatavalt kasvõi ühele kahes eelnevas lõigus püstitatud küsimusele, siis on EASi kasvuettevõtjate mentorprogramm just Sulle. 

 

Mentorprogramm toimib paarimentorluse põhimõttel, kus igal programmis osaleval mentiil on oma personaalne mentor, kellega kuue kuu jooksul koostööd tehakse (vähemalt 8h kuus). Mentorsuhe on suunatud mentii äri kasvule ning eesmärkide saavutamisele.

 

Programmis osalemise täpsemate tingimuste kohta loe siit. Programmi esimeses pooles lõid kaasa järgmised mentorid. Programmi teise poole mentorid selguvad enne programmi algust.
Programmis osalemiseks palume täita kandideerimisavaldus, kui soovid osaleda mentiina. Kui oled huvitatud programmis osalema mentorina, siis täida kandideerimisavaldus siin esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5. mai 2019.

 

Täiendavate küsimuste tekkimisel palun pöörduge programmi elluviija EBS Advisory Services ja EBS Executive Education projektijuhi Katrin Järve poole katrin.jarv@ebs.ee.

 

Loe 2018. aastal programmis osalenud mentorite ja mentiide mõtteid:
Mentii Marie Kotkas (Mia-Marie OÜ) ja mentor Andres Pukspuu (DTL Consumer Products Eesti AS) mõtted programmis osalemise kohta loe siit.
Mentii Kaarel Veike (Videopartner OÜ) ja mentorid Kuido Lepik ja Veiko Meos räägivad programmi ootustest siin.
Berrichi asutaja Janno Joosep: “Mentor on aidanud mul näha oma ettevõtte kitsaskohti.” Vaata videointervjuud temaga siit.