SA Estonian Business School
A. Lauteri 3, 10114
Vastuvõtuinfo: +372 665 1340 Rektoraat: +372 665 1300
Estonian Business School in Helsinki
Technopolis Ruoholahti, Hiilikatu 3, 00180
+358 40 844 2840

EBS Executive Education töötajad

Nimi ametikoht e-post telefon
Peep Aaviksoo Juhataja, Executive Coach peep.aaviksoo@ebs.ee +372 665 1323; 
+372 503 5053
Riina Eelmaa Kliendisuhete juht riina.eelmaa@ebs.ee +372 665 1357;
+372 509 1729
Mare Tolli Kliendisuhete juht mare.tolli@ebs.ee +372 665 1356;
+372 5309 6446
Anne-Liis Paide Coachingu-programmide juht anne-liis.paide@ebs.ee +372 5455 6660
Katrin Lepa-Ruben Executive MBA programmi koordinaator katrin.ruben@ebs.ee +372 5819 0810
Helen Laidma Turundus- ja koolitusjuht helen.laidma@ebs.ee +372 502 7629
Piret Tikva Koolitusjuht piret.tikva@ebs.ee +372 5781 8721

 

 

Arenguprogrammide juhtivad õppejõud

nimi ametikoht
Jari Kukkonen EBS Executive MBA juhtivõppejõud (alates 17. lend)
Priit Karjus EBS Executive MBA juhtivõppejõud (15.- ja 16. lend)
Ave Kareda Personalijuhtimise arenguprogrammi juhtivõppejõud
Ester Eomois Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi juhtivõppejõud
Hele Hammer, PhD Finantsjuhi arenguprogrammi juhtivõppejõud
Aires Padar Teeninduse juhtimise arenguprogrammi juhtivõppejõud