Õppetoolid

Võta ühendust:

Margit Kattai

EBSi õppetoolide assistent 

margit.kattai@ebs.ee

+372 665 1344

Juhtimise õppetool  

NIMi Ametikoht e-post telefon
Marge Täks õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  +372 665 1344
Arno Almann professor, PhD, rektor arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Kätlin Pulk kaasprofessor, PhD, doktoriõppe juht katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Olav Aarna professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Tiit Elenurm professor, PhD tiit.elenurm@ebs.ee +372 665 1348
Peeter Lorents professor, PhD peeter.lorents@ebs.ee  
Peeter Kross dotsent, PhD peeter.kross@ebs.ee +372 665 1344
Urmas Arumäe dotsent, PhD, LLM urmas.arumae@ebs.ee +372 665 1344
Indrek Kaldo dotsent, PhD indrek.kaldo@ebs.ee +372 665 1344
Mike Franz Wahl professor, PhD mike.wahl@ebs.ee +372 665 1344
Tõnu Kaarelson vanemlektor, PhD tonu.kaarelson@ebs.ee +372 665 1344
Ülle Pihlak vanemlektor, PhD ylle.pihlak@ebs.ee +372 665 1344
Ester Eomois lektor ester.eomois@ebs.ee +372 665 1344
Maarja Murumägi lektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Anto Liivat lektor, bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Aleksandr Popov lektor aleksandr.popov@ebs.ee +372 665 1344
Marge Sassi lektor marge.sassi@ebs.ee +372 665 1344

 

Juhtimise õppetooli külalisõppejõud

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetool

NIMI AMETIKOHt e-post telefon
Katri Kerem professor, PhD, õppetooli hoidja katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Jukka Veikko Mäkinen  professor, PhD jukka.makinen@ebs.ee +372 665 1344
Mari Kooskora kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 665 1344
Riina Koris professor, PhD, kultuurikorralduse õppekava koordinaator riina.koris@ebs.ee +372 665 1344
Jaan Ennulo emeriitdotsent jaan.ennulo@ebs.ee  
Pablo Veyrat Cendoya lektor pablo.veyrat@ebs.ee  +372 665 1344
Guido Paomees lektor guido.paomees@ebs.ee +372 665 1344
Tiina Tšatšua lektor tiina.tsatsua@ebs.ee +372 665 1344
Toomas Danneberg lektor toomas.danneberg@ebs.ee +372 665 1317

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli külalisõppejõud 

Majandusteooria ja rahanduse õppetool

Nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing professor, PhD, õppetooli hoidja, 
Vaba Majandusmõtte Keskuse juhataja
meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1344
Kaire Põder professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
John Paul Broussard  professor, PhD john.broussard@ebs.ee  +372 665 1316
Alar Kein vanemlektor, PhD alar.kein@ebs.ee +372 665 1344
Fabio Filipozzi dotsent, PhD fabio.filipozzi@ebs.ee +372 665 1344
Heikki Päeva vanemlektor, PhD heikki.paeva@ebs.ee +372 665 1344
Eve Lamberg lektor eve.lamberg@ebs.ee +372 665 1344
Urmas Kaarlep lektor urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1344
Karmo Kroos lektor karmo.kroos@ebs.ee +372 665 1344
Aet Toots lektor aet.toots@ebs.ee  +372 6651 344

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetooli külalisõppejõud

 

Keelekeskus

Nimi Ametikoht e-post telefon
Aet Toots külalisõppejõud aet.toots@ebs.ee +372 665 1344
Kersti Lundver-Jööts õppekonsultant kersti.lundver@ebs.ee +372 665 1339
Sigrid Parts lektor, teise võõrkeele lektoraadi juhataja sigrid.parts@ebs.ee +372 665 1341
Jaan Rand lektor jaan.rand@ebs.ee +372 665 1341
Tiia Reimal lektor tiia-maria.reimal@ebs.ee +372 665 1341
Faina Dobrõš lektor faina.dobros@ebs.ee +372 665 1341
Anu Lehing lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (erialane keeleõpe) anu.lehing@ebs.ee +372 665 1341
Anne Lelumees lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (üldkeeleõpe) anne.lelumees@ebs.ee +372 665 1341
Innes Volkova lektor inna.volkova@ebs.ee +372 665 1341
Ülle Raid lektor ulle.raid@ebs.ee +372 665 1341
Inga Kaha lektor inga.kaha@ebs.ee +372 665 1341

 

 

Keelekeskuse külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Killu Paldrok külalisõppejõud
Tiina Tammik külalisõppejõud

 

Ärieetikakeskus

Nimi ametikoht e-post telefon
Mari Kooskora juhataja, kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 665 1344

 

 

Juhtimisuuringute Keskus

 

Vaba Majandusmõtte Keskus

nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing juhataja, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1344
Hardo Pajula vaba majandusmõtte professor hardo.pajula@ebs.ee  +372 665 1344

 

Projektipõhised töötajad

nimi ametikoht e-post telefon
Kristiina Urb projektijuht kristiina.urb@ebs.ee   
Mohamed Mousa vanemteadur mohamed.mousa@ebs.ee  
Olavi Miller teadur    
Andrew Adjah Sai teadur