Õppetoolid ja keskused

Juhtimise õppetool  

NIMi Ametikoht e-post telefon
Marge Täks õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  +372 665 1348
Arno Almann professor, PhD, rektor arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Kätlin Pulk kaasprofessor, PhD, doktoriõppe juht katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Olav Aarna professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Tiit Elenurm professor, PhD tiit.elenurm@ebs.ee +372 665 1348
Peeter Lorents professor, PhD peeter.lorents@ebs.ee +372 665 1314
Andres Tupits külalisprofessor, PhD andres.tupits@ebs.ee +372 508 7815
Peeter Kross dotsent, PhD peeter.kross@ebs.ee +372 665 1346
Marko Rillo dotsent, PhD marko.rillo@ebs.ee +372 665 1347
Urmas Arumäe dotsent, PhD, LLM urmas.arumae@ebs.ee +372 600 6608
Indrek Kaldo dotsent, PhD indrek.kaldo@ebs.ee +372 665 1314
Mike Franz Wahl dotsent, PhD mike.wahl@ebs.ee  
Tõnu Kaarelson vanemlektor, PhD tonu.kaarelson@ebs.ee +372 665 1346
Ülle Pihlak vanemlektor, PhD ylle.pihlak@ebs.ee +372 665 1381
Ester Eomois lektor ester.eomois@ebs.ee +372 665 1316
Maarja Murumägi lektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Anto Liivat lektor, bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Aleksandr Popov lektor aleksandr.popov@ebs.ee  

 

 

Juhtimise õppetooli külalisõppejõud

NImi Ametikoht
Peep Aaviksoo

külalisõppejõud

Madis Kallion külalisõppejõud
Piret Masso külalisõppejõud
Sven Aulik külalisõppejõud
Shiko Ben-Menahem külalisõppejõud
Philipp Bousa külalisõppejõud
Velda Buldas külalisõppejõud
Matti Hautala külalisõppejõud
Kai Ija külalisõppejõud
Annika Kaabel külalisõppejõud
Ave Kareda külalisõppejõud
Kalev Kärpuk

külalisõppejõud

Martin Kenney külalisõppejõud
Ain Kiisler külalisõppejõud
Juko-Mart Kõlar külalisõppejõud
Merle Lindma külalisõppejõud
Piret Masso külalisõppejõud
Luis Felipe Mohando külalisõppejõud
Amid Moradganjeh külalisõppejõud
Klaid Mägi külalisõppejõud
Liina Naaber-Kivisoo külalisõppejõud
Hardo Pajula külalisõppejõud
Rauno Pello külalisõppejõud
Jüri Piiper külalisõppejõud
Ramon Rask külalisõppejõud
Tanel Rebane külalisõppejõud
Anu Ruul külalisõppejõud
Andrew Adjah Sai külalisõppejõud
Marge Sassi külalisõppejõud
Jim Seltenrich külalisõppejõud
Faisal Shahzad külalisõppejõud
Ragnar Siil külalisõppejõud
Triin Siil külalisõppejõud
Alar Sistok külalisõppejõud
Annemarie Steen külalisõppejõud
John C. Sullivan külalisõppejõud
Iiro Tainio külalisõppejõud
Antti Tokola külalisõppejõud
Emil Velinov külalisõppejõud
Benjamin Wille-Baumkauff külalisõppejõud

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetool

NIMI AMETIKOHt e-post telefon
Katri Kerem professor, PhD, õppetooli hoidja katri.kerem@ebs.ee +372 665 1382
Jukka Veikko Mäkinen  professor, PhD jukka.makinen@ebs.ee  
Mari Kooskora kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee  
Riina Koris professor, PhD, kultuurikorralduse õppekava koordinaator riina.koris@ebs.ee +372 665 1344
Jaan Ennulo emeriitdotsent jaan.ennulo@ebs.ee  
Agu Uudelepp vanemlektor, PhD agu.uudelepp@ebs.ee +372 665 1347
Pablo Veyrat Cendoya lektor pablo.veyrat@ebs.ee   
Guido Paomees lektor guido.paomees@ebs.ee +372 665 1348
Tiina Tšatšua lektor tiina.tsatsua@ebs.ee +372 665 1347
Toomas Danneberg lektor, magistriõppe juht toomas.danneberg@ebs.ee +372 665 1317

 

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli külalisõppejõud 

nimi ametikoht
Richard Scott Abel külalisõppejõud
Benas Adamavicius külalisõppejõud
Jovana Agu külalisõppejõud
Ester Eomois külalisõppejõud
Ivan Munoz Garcia külalisõppejõud
Mirkó Gáti külalisõppejõud
Nazari Goudin külalisõppejõud
Bernadette Kamleitner külalisõppejõud
Dasha Karpilovich külalisõppejõud
Oliver Laas külalisõppejõud
Anu Lehing külalisõppejõud
Jaanika Loorberg külalisõppejõud
Mihkel Lubi külalisõppejõud
Brandon Marsh külalisõppejõud
Amirouche Moktefi külalisõppejõud
Michiru Nagatsu külalisõppejõud
Ilona Nurmela külalisõppejõud
Triinu Ojala külalisõppejõud
Liina Randmann külalisõppejõud
Leonore Riitsalu külalisõppejõud
Hanna-Maija Rossi külalisõppejõud
Marge Sassi külalisõppejõud
Marge Täks külalisõppejõud
Mitch Tolo külalisõppejõud
Triin Veidemann külalisõppejõud

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetool

Nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing professor, PhD, õppetooli hoidja, 
Vaba Majandusmõtte Keskuse juhataja
meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1382
Kaire Põder professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
John Paul Broussard  professor, PhD john.broussard@ebs.ee  +372 665 1316
Alar Kein dotsent, PhD alar.kein@ebs.ee +372 665 1349
Fabio Filipozzi dotsent, PhD fabio.filipozzi@ebs.ee  
Alari Purju külalisprofessor, PhD

alari.purju@ebs.ee

 
Heikki Päeva vanemlektor, PhD heikki.paeva@ebs.ee +372 665 1314
Eve Lamberg lektor eve.lamberg@ebs.ee +372 665 1349
Urmas Kaarlep lektor urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1349
Karmo Kroos lektor karmo.kroos@ebs.ee +372 665 1349
Lauri Luiker lektor lauri.luiker@ebs.ee +372 665 1346
Aet Toots lektor aet.toots@ebs.ee   

 

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetooli külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Kersti Esnar külalisõppejõud
Hele Hammer külalisõppejõud
Hannu Kahra külalisõppejõud
Petri Kajander külalisõppejõud
Indrek Kaldo külalisõppejõud
Ashim Kumar Kar külalisõppejõud
Mart Onemar külalisõppejõud
Renee Pesor külalisõppejõud
John Playle külalisõppejõud
Eetu Rantanen külalisõppejõud
Aavo Reinfeldt külalisõppejõud
Taivo Reintal külalisõppejõud
Juan Sáenz-Diez külalisõppejõud
Jenny Sifver külalisõppejõud
Antti Tokola külalisõppejõud
Zinaida Tšukrejeva külalisõppejõud

Keelekeskus

Nimi Ametikoht e-post telefon
Aet Toots külalisõppejõud aet.toots@ebs.ee +372 665 1346
Kersti Lundver-Jööts õppekonsultant kersti.lundver@ebs.ee +372 665 1339
Sigrid Parts lektor, teise võõrkeele lektoraadi juhataja sigrid.parts@ebs.ee +372 665 1341
Jaan Rand lektor jaan.rand@ebs.ee +372 665 1341
Tiia Reimal lektor tiia-maria.reimal@ebs.ee +372 665 1341
Faina Dobrõš lektor faina.dobros@ebs.ee +372 665 1341
Anu Lehing lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (erialane keeleõpe) anu.lehing@ebs.ee +372 665 1341
Anne Lelumees lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (üldkeeleõpe) anne.lelumees@ebs.ee +372 665 1341
Innes Volkova lektor inna.volkova@ebs.ee +372 665 1341
Ülle Raid lektor ulle.raid@ebs.ee +372 665 1341
Inga Kaha lektor inga.kaha@ebs.ee +372 665 1341

 

 

Keelekeskuse külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Killu Paldrok külalisõppejõud
Tiina Tammik külalisõppejõud

 

Ärieetikakeskus

Nimi ametikoht e-post telefon
Mari Kooskora juhataja, kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee  

 

 

Juhtimisuuringute Keskus

nimi ametikoht e-post
Marge Sassi nooremteadur marge.sassi@ebs.ee
Piret Masso nooremteadur  piret.masso@ebs.ee 
Richard Scott Abel nooremteadur

scott.abel@ebs.ee

Kristiina Urb doktorikooli koordinaator kristiina.urb@ebs.ee
Renee Pesor nooremteadur renee.pesor@ebs.ee

 

Vaba Majandusmõtte Keskus

nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing juhataja, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1348
Hardo Pajula vaba majandusmõtte professor hardo.pajula@ebs.ee   

 

Projektipõhised töötajad

nimi ametikoht e-post telefon
Kristiina Urb projektijuht kristiina.urb@ebs.ee   
Mohamed Mousa vanemteadur mohamed.mousa@ebs.ee  
Olavi Miller teadur    
Andrew Adjah Sai teadur