Õppetoolid

Võta ühendust:

Margit Kattai

EBSi õppetoolide assistent 

margit.kattai@ebs.ee

+372 665 1344

Juhtimise õppetool  

NIMi Ametikoht e-post telefon
Marge Täks vanemlektor, PhD, õppetooli hoidja marge.taks@ebs.ee  +372 665 1344
Arno Almann professor, PhD, juhatuse liige arno.almann@ebs.ee +372 665 1330
Peeter Kross emeriitdotsent, PhD peeter.kross@ebs.ee  
Tiit Elenurm professor, PhD tiit.elenurm@ebs.ee +372 665 1348
Peeter Lorents professor, PhD peeter.lorents@ebs.ee  
Olav Aarna professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Krishna Venkitachalam professor, PhD krishna.venkitachalam@ebs.ee  
Kätlin Pulk kaasprofessor, PhD, doktoriõppe juht katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Ülle Pihlak vanemlektor, PhD ylle.pihlak@ebs.ee +372 665 1344
Ave Lauren vanemlektor, PhD ave.lauren@ebs.ee  
Ester Eomois lektor ester.eomois@ebs.ee +372 665 1344
Anto Liivat lektor, bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee  
Maarja Murumägi lektor, akadeemiline prorektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Aleksandr Popov lektor aleksandr.popov@ebs.ee +372 665 1344

 

Juhtimise õppetooli külalisõppejõud

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetool

NIMI AMETIKOHt e-post telefon
Katri Kerem professor, PhD, õppetooli hoidja katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Jukka Veikko Mäkinen  professor, PhD jukka.makinen@ebs.ee +372 665 1344
Mari Kooskora kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 665 1344
Riina Koris kaasprofessor, PhD, kultuurikorralduse õppekava koordinaator riina.koris@ebs.ee +372 665 1344
Guido Paomees lektor guido.paomees@ebs.ee +372 665 1344
Tiina Tšatšua lektor tiina.tsatsua@ebs.ee +372 665 1344

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli külalisõppejõud 

Majandusteooria ja rahanduse õppetool

Nimi ametikoht e-post telefon
Urmas Kaarlep lektor, õppetooli hoidja urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1344
Meelis Kitsing rektor, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1344
Kaire Põder professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Niveditha Pankova abiprofessor niveditha.pankova@ebs.ee  
Indrek Kaldo dotsent indrek.kaldo@ebs.ee +372 665 1344
Alar Kein vanemlektor, PhD alar.kein@ebs.ee +372 665 1344
Heikki Päeva vanemlektor, PhD heikki.paeva@ebs.ee +372 665 1344
Eve Lamberg lektor eve.lamberg@ebs.ee +372 665 1344
Karmo Kroos lektor karmo.kroos@ebs.ee +372 665 1344
Aet Toots lektor aet.toots@ebs.ee  +372 6651 344
Ravi Kashyap kaasprofessor, PhD ravi.kashyap@ebs.ee  

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetooli külalisõppejõud

Keelekeskus

Nimi Ametikoht e-post telefon
Kersti Lundver-Jööts õppekonsultant kersti.lundver@ebs.ee +372 665 1339
Jaan Rand lektor jaan.rand@ebs.ee +372 665 1341
Tiia Reimal lektor tiia-maria.reimal@ebs.ee +372 665 1341
Anu Lehing lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (erialane keeleõpe) anu.lehing@ebs.ee +372 665 1341
Anne Lelumees lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (üldkeeleõpe) anne.lelumees@ebs.ee +372 665 1341
Innes Volkova lektor inna.volkova@ebs.ee +372 665 1341
Ülle Raid lektor ulle.raid@ebs.ee +372 665 1341
Inga Kaha lektor inga.kaha@ebs.ee +372 665 1341

Juhtimisuuringute Keskus

nimi ametikoht e-post
Piret Masso nooremteadur  piret.masso@ebs.ee 
Richard Scott Abel nooremteadur

scott.abel@ebs.ee

Renee Pesor nooremteadur renee.pesor@ebs.ee
Rauno Pello  nooremteadur rauno.pello@ebs.ee
Jim Seltenrijch        nooremteadur jim.seltenrijch@ebs

Pablo Veyrat Cendoya

nooremteadur pablo.veyrat@ebs.ee

Ilona Beliatskaya

nooremteadur ilona.beliatskaya@ebs.ee

Dmitri Friesen

nooremteadur dmitri.friesen@ebs.ee

Aleksandra Kekkonen

teadlane aleksandra.kekkonen@ebs.ee

 

Vaba Majandusmõtte Keskus

nimi ametikoht e-post telefon
Juan R. Saenz-Diez Vaba majandusmõtte keskuse juht juan.saenz-diez@ebs.ee  
Hardo Pajula Vaba majandusmõtte keskuse professor hardo.pajula@ebs.ee  +372 665 1344

 

Projektipõhised töötajad

nimi ametikoht e-post telefon
Kristiina Urb projektijuht kristiina.urb@ebs.ee   
Andrew Adjah Sai teadur