Õppetoolid ja keskused

Juhtimise õppetool  

NIMi Ametikoht e-post telefon
Marge Täks õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  +372 665 1344
Margit Kattai õppetoolide assistent margit.kattai@ebs.ee +372 6651 344
Arno Almann professor, PhD, rektor arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Kätlin Pulk kaasprofessor, PhD, doktoriõppe juht katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Olav Aarna professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Tiit Elenurm professor, PhD tiit.elenurm@ebs.ee +372 665 1348
Peeter Lorents professor, PhD peeter.lorents@ebs.ee  
Peeter Kross dotsent, PhD peeter.kross@ebs.ee +372 665 1344
Urmas Arumäe dotsent, PhD, LLM urmas.arumae@ebs.ee +372 665 1344
Indrek Kaldo dotsent, PhD indrek.kaldo@ebs.ee +372 665 1344
Mike Franz Wahl professor, PhD mike.wahl@ebs.ee +372 665 1344
Tõnu Kaarelson vanemlektor, PhD tonu.kaarelson@ebs.ee +372 665 1344
Ülle Pihlak vanemlektor, PhD ylle.pihlak@ebs.ee +372 665 1344
Ester Eomois lektor ester.eomois@ebs.ee +372 665 1344
Maarja Murumägi lektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Anto Liivat lektor, bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Aleksandr Popov lektor aleksandr.popov@ebs.ee +372 665 1344
Marge Sassi lektor marge.sassi@ebs.ee +372 665 1344

 

 

Juhtimise õppetooli külalisõppejõud

nimi E-post
Age Rosenberg age@headflow.ee
Andres Tupits andres.tupits@ebs.ee
Ain Kiisler ain.kiisler@gmail.com
Alar Sistok alarsistok@gmail.com
Amirouche Moktefi amirouche.moktefi@ttu.ee
Andrew Adjah Sai andrewadjahsai@gmail.com
Annemarie Steen annemariesteen@hotmail.com
Antti Tokola antti.tokola@helsinki.fi
Anu Ruul  anu.ruul@gmail.com
Anu Virovere anu.virovere@ebs.ee
Benjamin Wille-Baumkauff benwb@web.de
Elar Ollik elar.ollik@eas.ee
Ivo Vanasaun ivo.vanasaun@corelegal.eu
Juko-Mart Kõlar juko@muusikamaailm.ee
Jüri Piiper easywirelessservices@hotmail.com
Karli Kütt karli.kutt@cobalt.legal
Külli Hansen kylli.hansen@ebs.ee
Liina Naaber-Kivisoo liinanaaber@gmail.com
Luis Felipe Mohando felipe.mohando@gmail.com
Madis Kallion madis.kallion@ebs.ee
Marko Rillo marko.rillo@ebs.ee
Mart Kikas mart.kikas@icloud.com
Piret Masso piret.masso@ebs.ee
Sherif Sakr sherif.sakr@ut.ee
Shiko Ben-Menahem benmenahem@ethz.ch
Sirja Sulakatko sirja.sulakatko@gmail.com
Sven Aulik sven.aulik@eas.ee
Tanel Rebane tanel.rebane@eas.ee
Viljo Kallas viljo.kallas@ebs.ee

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetool

NIMI AMETIKOHt e-post telefon
Katri Kerem professor, PhD, õppetooli hoidja katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Margit Kattai õppetoolide assistent margit.kattai@ebs.ee +372 6651 344
Jukka Veikko Mäkinen  professor, PhD jukka.makinen@ebs.ee +372 6651 344
Mari Kooskora kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 6651 344
Riina Koris professor, PhD, kultuurikorralduse õppekava koordinaator riina.koris@ebs.ee +372 665 1344
Jaan Ennulo emeriitdotsent jaan.ennulo@ebs.ee  
Agu Uudelepp vanemlektor, PhD agu.uudelepp@ebs.ee +372 665 1347
Pablo Veyrat Cendoya lektor pablo.veyrat@ebs.ee  +372 6651 344
Guido Paomees lektor guido.paomees@ebs.ee +372 665 1344
Tiina Tšatšua lektor tiina.tsatsua@ebs.ee +372 665 1344
Toomas Danneberg lektor, magistriõppe juht toomas.danneberg@ebs.ee +372 665 1317

 

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli külalisõppejõud 

nimi ametikoht
Richard Scott Abel külalisõppejõud
Benas Adamavicius külalisõppejõud
Jovana Agu külalisõppejõud
Ester Eomois külalisõppejõud
Ivan Munoz Garcia külalisõppejõud
Mirkó Gáti külalisõppejõud
Nazari Goudin külalisõppejõud
Bernadette Kamleitner külalisõppejõud
Dasha Karpilovich külalisõppejõud
Oliver Laas külalisõppejõud
Anu Lehing külalisõppejõud
Jaanika Loorberg külalisõppejõud
Mihkel Lubi külalisõppejõud
Brandon Marsh külalisõppejõud
Amirouche Moktefi külalisõppejõud
Michiru Nagatsu külalisõppejõud
Ilona Nurmela külalisõppejõud
Triinu Ojala külalisõppejõud
Liina Randmann külalisõppejõud
Leonore Riitsalu külalisõppejõud
Hanna-Maija Rossi külalisõppejõud
Marge Sassi külalisõppejõud
Marge Täks külalisõppejõud
Mitch Tolo külalisõppejõud
Triin Veidemann külalisõppejõud

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetool

Nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing professor, PhD, õppetooli hoidja, 
Vaba Majandusmõtte Keskuse juhataja
meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1344
Margit Kattai õppetoolide assistent margit.kattai@ebs.ee +372 6651 344
Kaire Põder professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
John Paul Broussard  professor, PhD john.broussard@ebs.ee  +372 665 1316
Alar Kein dotsent, PhD alar.kein@ebs.ee +372 665 1344
Fabio Filipozzi dotsent, PhD fabio.filipozzi@ebs.ee +372 6651 344
Heikki Päeva vanemlektor, PhD heikki.paeva@ebs.ee +372 665 1344
Eve Lamberg lektor eve.lamberg@ebs.ee +372 665 1344
Urmas Kaarlep lektor urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1344
Karmo Kroos lektor karmo.kroos@ebs.ee +372 665 1344
Aet Toots lektor aet.toots@ebs.ee  +372 6651 344

 

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetooli külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Kersti Esnar külalisõppejõud
Alari Purju külalisõppejõud
Hele Hammer külalisõppejõud
Hannu Kahra külalisõppejõud
Petri Kajander külalisõppejõud
Indrek Kaldo külalisõppejõud
Ashim Kumar Kar külalisõppejõud
Mart Onemar külalisõppejõud
Renee Pesor külalisõppejõud
John Playle külalisõppejõud
Eetu Rantanen külalisõppejõud
Aavo Reinfeldt külalisõppejõud
Taivo Reintal külalisõppejõud
Juan Sáenz-Diez külalisõppejõud
Jenny Sifver külalisõppejõud
Antti Tokola külalisõppejõud
Zinaida Tšukrejeva külalisõppejõud

Keelekeskus

Nimi Ametikoht e-post telefon
Aet Toots külalisõppejõud aet.toots@ebs.ee +372 665 1344
Kersti Lundver-Jööts õppekonsultant kersti.lundver@ebs.ee +372 665 1339
Sigrid Parts lektor, teise võõrkeele lektoraadi juhataja sigrid.parts@ebs.ee +372 665 1341
Jaan Rand lektor jaan.rand@ebs.ee +372 665 1341
Tiia Reimal lektor tiia-maria.reimal@ebs.ee +372 665 1341
Faina Dobrõš lektor faina.dobros@ebs.ee +372 665 1341
Anu Lehing lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (erialane keeleõpe) anu.lehing@ebs.ee +372 665 1341
Anne Lelumees lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (üldkeeleõpe) anne.lelumees@ebs.ee +372 665 1341
Innes Volkova lektor inna.volkova@ebs.ee +372 665 1341
Ülle Raid lektor ulle.raid@ebs.ee +372 665 1341
Inga Kaha lektor inga.kaha@ebs.ee +372 665 1341

 

 

Keelekeskuse külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Killu Paldrok külalisõppejõud
Tiina Tammik külalisõppejõud

 

Ärieetikakeskus

Nimi ametikoht e-post telefon
Mari Kooskora juhataja, kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 6651 344

 

 

Juhtimisuuringute Keskus

nimi ametikoht e-post
Piret Masso nooremteadur  piret.masso@ebs.ee 
Richard Scott Abel nooremteadur

scott.abel@ebs.ee

Kristiina Urb doktorikooli koordinaator kristiina.urb@ebs.ee
Renee Pesor nooremteadur renee.pesor@ebs.ee
Rauno Pello  nooremteadur rauno.pello@ebs.ee
Sirja Sulakatko nooremteadur sirja.sulakatko@ebs.ee

 

Vaba Majandusmõtte Keskus

nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing juhataja, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1344
Hardo Pajula vaba majandusmõtte professor hardo.pajula@ebs.ee  +372 6651 344

 

Projektipõhised töötajad

nimi ametikoht e-post telefon
Kristiina Urb projektijuht kristiina.urb@ebs.ee   
Mohamed Mousa vanemteadur mohamed.mousa@ebs.ee  
Olavi Miller teadur    
Andrew Adjah Sai teadur