Õppetoolid ja keskused

Juhtimise õppetool  

NIMi Ametikoht e-post telefon
Arno Almann professor, rektor, õppetooli hoidja kt, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Kätlin Pulk kaasprofessor, doktoriõppe juht,  PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Olav Aarna professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Tiit Elenurm professor, PhD tiit.elenurm@ebs.ee +372 665 1348
Peeter Lorents professor, PhD peeter.lorents@ebs.ee +372 665 1314
Andres Tupits külalisprofessor, PhD andres.tupits@ebs.ee +372 508 7815
Peeter Kross dotsent, PhD peeter.kross@ebs.ee +372 665 1346
Marko Rillo dotsent, PhD marko.rillo@ebs.ee +372 665 1347
Urmas Arumäe dotsent, PhD, LLM urmas.arumae@ebs.ee +372 600 6608
Indrek Kaldo dotsent, PhD indrek.kaldo@ebs.ee +372 665 1314
Mike Franz Wahl dotsent, PhD mike.wahl@ebs.ee  
Tõnu Kaarelson vanemlektor, PhD tonu.kaarelson@ebs.ee +372 665 1346
Ülle Pihlak vanemlektor, PhD ylle.pihlak@ebs.ee +372 665 1381
Marge Täks lektor, PhD marge.taks@ebs.ee +372 665 1348
Ester Eomois lektor, PhD ester.eomois@ebs.ee +372 665 1316
Külli Hansen lektor kylli.hansen@ebs.ee +372 665 1348
Viljo Kallas lektor viljo.kallas@ebs.ee +372 665 1314
Maarja Murumägi lektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Anto Liivat lektor, bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Aleksandr Popov lektor aleksandr.popov@ebs.ee  
Madis Kallion külalislektor madis.kallion@ebs.ee +372 665 1347

 

 

Juhtimise õppetooli külalisõppejõud

NImi Ametikoht
Peep Aaviksoo

külalisõppejõud

Shiko Ben-Menahem külalisõppejõud
Annemarie Steen külalisõppejõud
Anders Ortenblad külalisõppejõud
Anu Virovere külalisõppejõud
Martin Pärn külalisõppejõud
Ave Kareda külalisõppejõud
Triin Lauri külalisõppejõud
Terje Tiiman külalisõppejõud
Ain Kiisler külalisõppejõud
Matthias Eickhoff külalisõppejõud
Juko-Mart Kõlar külalisõppejõud
Jorma Sarv külalisõppejõud
Vilve Unt külalisõppejõud
Oliana Sula külalisõppejõud
Diana Taluri külalisõppejõud
Anu Lõhmus külalisõppejõud
Tiit Urva külalisõppejõud
Rünno Lumiste külalisõppejõud
Ilona Nurmela külalisõppejõud
Ruth-Helene Melioranski külalisõppejõud
Priit Parmakson külalisõppejõud
Andrew Adjah Sai külalisõppejõud
Anne Veerpalu külalisõppejõud
Aleksandr Popov külalisõppejõud
Velda Buldas külalisõppejõud

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetool

NIMI AMETIKOHt e-post telefon
Katri Kerem professor, PhD, õppetooli hoidja katri.kerem@ebs.ee +372 665 1382
Jukka Veikko Mäkinen  professor, PhD    
Agu Uudelepp vanemlektor, PhD agu.uudelepp@ebs.ee +372 665 1347
Mari Kooskora kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 665 1316
Riina Koris professor, kultuurikorralduse õppekava koordinaator, PhD riina.koris@ebs.ee +372 665 1344
Jaan Ennulo emeriitdotsent jaan.ennulo@ebs.ee  
Pablo Veyrat Cendoya  lektor pablo.veyrat@ebs.ee   
Guido Paomees lektor guido.paomees@ebs.ee +372 665 1348
Tiina Tšatšua lektor tiina.tsatsua@ebs.ee +372 665 1347
Toomas Danneberg magistriõppe juht, lektor toomas.danneberg@ebs.ee +372 665 1317

 

 

Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli külalisõppejõud 

nimi ametikoht
Tabani Ndlovu külalisõppejõud
Kadri Osula külalisõppejõud
Anu Virovere külalisõppejõud
Triinu Ojala külalisõppejõud
Leonore Riitsalu külalisõppejõud
Oliver Laas külalisõppejõud
Benas Adamavicius külalisõppejõud
Mihkel Lubi külalisõppejõud
Ivan Munoz Garcia külalisõppejõud
Richard Zinoecker külalisõppejõud
Rui Coutinho külalisõppejõud
Peeter Škepast külalisõppejõud
Kaidi Aher külalisõppejõud
Jaanika Loorberg külalisõppejõud

 

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetool

Nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing professor, PhD, õppetooli hoidja, 
Vaba Majandusmõtte Keskuse juhataja
meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1382
Kaire Põder professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
John Paul Broussard  professor    
Alar Kein dotsent, PhD alar.kein@ebs.ee +372 665 1349
Fabio Filipozzi dotsent, PhD fabio.filipozzi@ebs.ee  
Alari Purju külalisprofessor, PhD

alari.purju@ebs.ee

 
Heikki Päeva vanemlektor, PhD heikki.paeva@ebs.ee +372 665 1314
Eve Lamberg lektor eve.lamberg@ebs.ee +372 665 1349
Urmas Kaarlep lektor urmas.kaarlep@ebs.ee +372 665 1349
Karmo Kroos lektor karmo.kroos@ebs.ee +372 665 1349
Lauri Luiker lektor lauri.luiker@ebs.ee +372 665 1346
Aet Toots lektor aet.toots@ebs.ee   

 

 

Majandusteooria ja rahanduse õppetooli külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Andres Vesilind külalisõppejõud
John Playle külalisõppejõud
Taivo Reintal külalisõppejõud
Mart Onemar külalisõppejõud
Petri Kajander külalisõppejõud
Annika Lentso külalisõppejõud

 

 

Keelekeskus

Nimi Ametikoht e-post telefon
Aet Toots juhataja aet.toots@ebs.ee +372 665 1338
Kersti Lundver-Jööts õppekonsultant kersti.lundver@ebs.ee +372 665 1339
Sigrid Parts lektor, teise võõrkeele lektoraadi juhataja sigrid.parts@ebs.ee +372 665 1341
Jaan Rand lektor jaan.rand@ebs.ee +372 665 1341
Tiia Reimal lektor tiia-maria.reimal@ebs.ee +372 665 1341
Faina Dobrõš lektor faina.dobros@ebs.ee +372 665 1341
Anu Lehing lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (erialane keeleõpe) anu.lehing@ebs.ee +372 665 1341
Anne Lelumees lektor, inglise keele lektoraadi juhataja (üldkeeleõpe) anne.lelumees@ebs.ee +372 665 1341
Innes Volkova lektor inna.volkova@ebs.ee +372 665 1341
Ülle Raid lektor ulle.raid@ebs.ee +372 665 1341
Inga Kaha lektor inga.kaha@ebs.ee +372 665 1341

 

 

Keelekeskuse külalisõppejõud

Nimi ametikoht
Killu Paldrok külalisõppejõud
Tiina Tammik külalisõppejõud
Maris Sõrmus külalisõppejõud

 

 

Ärieetikakeskus

Nimi ametikoht e-post telefon
Mari Kooskora juhataja, kaasprofessor, PhD mari.kooskora@ebs.ee +372 665 1316

 

 

Juhtimisuuringute Keskus

nimi ametikoht e-post
Marge Sassi nooremteadur marge.sassi@ebs.ee
Mart Kikas nooremteadur mart.kikas@ebs.ee
Richard Scott Abel nooremteadur

scott.abel@ebs.ee

Kristiina Urb nooremteadur, doktorikooli koordinaator kristiina.urb@ebs.ee

 

 

Vaba Majandusmõtte Keskus

nimi ametikoht e-post telefon
Meelis Kitsing juhataja, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1348
Hardo Pajula vaba majandusmõtte professor hardo.pajula@ebs.ee   

 

Projektipõhised töötajad

nimi ametikoht e-post telefon
Kristiina Urb projektijuht kristiina.urb@ebs.ee   
Mohamed Mousa vanemteadur mohamed.mousa@ebs.ee  
Olavi Miller teadur    
Andrew Adjah Sai teadur