Kaupo Kalda

Kandideeri EBSi rahvusvahelisse suveülikooli „Digitalization and Sustainability“

Estonian Business Schoolil on suur rõõm teatada oma esimesest suveülikoolist, mis toimub 9.–19. augustini 2021 Tallinnas ja Helsingis. EBS koostöös Euroopa Komisjoni ja Prantsusmaa suursaatkonnaga Eestis kutsub kõiki rahvusvahelisi ja Eesti üliõpilasi kohtuma Nobeli majanduspreemia laureaadi, Eesti ja ELi tippametnike, silmapaistvate professorite ning ettevõtjatega. Vastuvõtt on juba alanud, osalemiseks saada oma avaldus hiljemalt 30. juuniks 2021 e-posti aadressile summerschool@ebs.ee.

Loe edasi
30Under30

EBSi rahvusvaheline suveülikool esitleb: 30 Under 30

Estonian Business School kutsub ellu tunnustuse 30 Under 30, et tiivustada alla kolmekümneaastaseid silmapaistvaid noori eestvedajaid. Sel aastal jagame tunnustust innovaatoritele, kes tegutsevad Eestis digiuuenduse ja/või rohepöörde valdkonnas. Tiitli saavad kuni kolmkümmend noort tegijat, valiku langetab ekspertidest koosnev žürii: EBSi ringmajanduse juht dr Kerli Kant Hvass, Nelja Energia AS asutajaliige Martin Kruus, Veriffi asepresident Tiit Paananen, EBSi rektor professor Meelis Kitsing, Tetra Techi taastuvenergia ökonomist dr Anna Ebers Broughel.

Loe edasi
EBS Helsingi 10

EBSi Helsingi filiaal tähistab sel aastal 10. aastapäeva

Estonian Business School avas filiaali Helsingis 2011. aastal. Julgust selleks andis teadmine, et soomlaste huvi EBSi vastu oli järjest kasvanud. Teisalt olime seda sammu astudes kõhklevad, sest vaid vähestel välisülikoolidel oli õnnestunud Soomes edukalt toime tulla ja ka mitmed tuntud Eesti ettevõtted ei olnud sealsel turul edu saavutanud. Samuti tekitas aukartust Soome haridus ning just kõrgharidus, mis on maailmas väga kõrgelt tunnustatud. EBS Helsingi 10. aastapäeva tähistamisel võime aga saavutatud edu üle rõõmu tunda ning seada uusi sihte järgmiseks kümnendiks.

Loe edasi
Kerli Kant Hvass

EBSi ringmajanduse juht Kerli Kant Hvass: “Äriülikoolidel on väga oluline roll ringmajandusele üleminemisel“

Estonian Business School on võtnud selge suuna rohe- ja ringmajanduse valdkonna toetamisele ja arendamisele ühiskonnas. EBS on Rohetiigri liikumise üks asutajaliikmeid ning jaanuaris alustas ülikooli juures ringmajanduse juhina tööd Kerli Kant Hvass, kelle eesmärgiks selles ametis on arendada ettevõtetele suunatud ring- ja rohemajanduse teemalisi koolitusi, mõelda kaasa EBSi rohe- ja ringmajanduse strateegia arendamisel, nõustada rakendusdoktorantuuri arendusprotsessi ning luua visioon ja kontseptsioon ringmajanduse kompetentsikeskuse loomiseks.

Loe edasi
Background Created with Sketch.
Students Created with Sketch.
2
kampust

Tallinnas ja Helsingis

1400 students 36% välistudengeid 42 riigist
56 doktoranti 12st riigist
462 teaduspublikatsiooni
140 õppejõudu 20% välisõppejõude
5100 vilistlast
31 aastat äriharidust
60+ partner universities in 33 countries
EBSi vilistlaste töötasu on äri- ja juhtimisvaldkonnas võrreldes teiste ülikoolide lõpetanutega kõrgem.
Madis Habakuk

Tagasihoidlikkus on voorus, aga ilma selleta saab elus paremini läbi! 

Madis Habakuk, EBSi asutaja